Prawo IT i nowych technologii

W czym mogę pomóc?

Nazywam się Alicja Berger-Lach. Jestem radcą prawnym z doświadczeniem sięgającym 2009 roku. Oferuję wsparcie prawne skierowane do firm informatycznych, a także specjalizuję się w zagadnieniach związanych z informatyką, technologiami internetowymi, e-commerce, prawem autorskim i prawem pracy.

Pomagam i doradzam firmom, dla których istotą działalności są nowe technologie i funkcjonowanie w dynamicznie zmieniającej się branży IT.

Umowy IT, wykonanie projektu, prawo autorskie, radca prawny

Obsługa prawna firm IT

Oferuję pełen zakres wsparcia prawnego dla firm z branży IT zajmujących się tworzeniem oprogramowania i wdrożeniami systemów informatycznych. Poczynając od tworzenia i opiniowania dokumentów, przez bieżące wsparcie po reprezentację w sporach sądowych.

Porady prawne z zakresu IT i nowych technologii

Oferuję porady prawne i doradztwo z zakresu nowych technologii. Zapewniam przygotowanie umów na wykonanie i wdrożenia systemów informatycznych, a także doradztwo na każdym etapie realizacji (również kwestie związane z RODO).

Prawo autorskie, prawo pracy

Zapewniam doradztwo w zakresie współpracy z podwykonawcami, przygotowanie i opiniowanie umów z programistami, i osobami biorącymi udział w projektach informatycznych. Specjalizuję się również w prawie autorskim i eliminowaniu ryzyka prawnego związanego z zawiłymi formalnościami.


Skontaktuj się już dziś

Szukasz szybkiej pomocy, nowocześnie myślącego i doświadczonego prawnika?